Po raz 4 z rzędu Filip Drzewiecki uczeń naszej szkoły z klasy sportowej 1A stanął na podium Mistrzostw Europy. Zawody odbyły się w hiszpańskiej miejscowości Irun. Filip zajął 2 miejsce na dystansie 3 km w swojej kategorii wiekowej  w biegach przeszkodowych OCR. Świetny start na początek rozpoczynającego się nowego międzynarodowego sezonu.

Przewiń do góry