Dziewczęta i chłopcy w Finałach Strefy Wałbrzyskiej w siatkówce plażowej

W dniach 19–20 maja 2026 roku na boiskach w dzielnicy Piaskowa Góra odbyły się Mistrzostwa Wałbrzycha w siatkówce plażowej. Naszą szkołę reprezentowały po dwa zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców.

Turniej okazał się dla nas ogromnym sukcesem – wracamy z kompletem medali: złotym, srebrnym i brązowym

 Wyniki Dziewcząt

Nasze zawodniczki wywalczyły miejsce na podium oraz tuż za nim:

  •  III miejsce (AWANS): Patrycja Drzał (4D) & Maja Janiszewska (2A)

  • IV miejsce: Zuzanna Jamroży (4S) & Marika Jarosińska-Hassa (3S)

 Wyniki Chłopców

Męskie reprezentacje absolutnie zdominowały turniej, nie przegrywając żadnego meczu przed finałem i tworząc czysto „nasz” mecz o złoto!

Przewiń do góry