W minionym tygodniu klasa 2A uczestniczyła w wycieczce o sportowym charakterze. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami prof. Agnieszką Ptasznik i prof. Marcinem Folcem wybrali się do Wrocławia do Padel PL, gdzie podczas dwugodzinnej aktywności mogli poznać nową dyscyplinę sportu wywodzącą się z Acapulco w Meksyku. Padel zawiera w sobie elementy gry w tenisa ziemnego jak również squasha. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni tuż po zakończonych grach, zgłosili chęć ponownego wyjazdu na tą ciekawą formę aktywnego spędzania czasu.

 

 

Przewiń do góry