10 marca w Ząbkowicach Śląskich odbyły się Finały Strefy Wałbrzyskiej w Licealiadzie  piłki nożnej chłopców, w której nasi uczniowie osiągnęli świetny wynik zdobywając II miejsce!

Turniej był bardzo mocno obsadzony. Uczestniczyło w nim aż 11 zespołów! Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo duże umiejętności piłkarskie i tylko gorszy stosunek bramek spowodował to, że nie awansowali do dalszego etapu, czyli do finałów Dolnego Śląska. Szkoda, tym bardziej, że z perspektywy całego turnieju nasi piłkarze byli drużyną grającą najlepiej. Mimo braku awansu należą się im wielkie gratulacje!

Skład drużyny:

Filip Michałowski, Dominik Pytlak, Oskar Nowak, Norbert Zioła, Fabian Rogaczewski, Oktawian Greiner, Oktawian Koniec, Alex Szymski, Adam Czornij.

Nieco wcześniej odbyły się półfinały w Licealidzie piłki nożnej dziewcząt, w których uczestniczyły także nasze uczennice. Turniej rozgrywany był w Wałbrzychu. Niestety nasze piłkarki nie awansowały do finałów strefowych zajmując IV miejsce. Mimo czwartego miejsca dziewczętom również należą się duże brawa, ponieważ pokazały się z bardzo dobrej strony rozgrywając wszystkie mecze na wyrównanym poziomie ze swoimi przeciwniczkami.

Skład drużyny:

Natalia Skużybut, Daria Król, Nadia Hładko, Maja Klasik, Katarzyna Twardowska, Nikola Ostrowska, Oliwia Michalska.

20230310_135956.jpeg

Przewiń do góry