Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konsultacje

L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień konsultacji Godziny konsultacji
1. AUGUSTYŃSKA MAŁGORZATA PONIEDZIAŁEK  15:30 - 16:30
2. BĘDZIŃSKI GRZEGORZ PONIEDZIAŁEK co 2ty. 14.00-15.00
3. BŁAŻ MAŁGORZATA CZWARTEK 10.55-11.55
4. BORKOWSKA INGA WTOREK 9.00-10.00
5. CHODOROWICZ-GLEJZER SYLWIA CZWARTEK 14:45 - 15:45
6. DĄBROWSKI WOJCIECH PIĄTEK 7.20-8.20
7. DOMORADZKI PAWEŁ CZWARTEK 12.00-13.00
8. EKERT PRZEMYSŁAW CZWARTEK 15:55 - 13:55
9. FOLC MARCIN ŚRODA 12.00 - 13:00
10. GAWLIK JOLANTA PONIEDZIAŁEK 11.00-12.00
11. GĄDEK ANETA ŚRODA 13.45-14.45
12. GŁOWACKA-KIJEK AGNIESZKA WTOREK 15.30-16.30
13. GMYREK ALEKSANDRA CZWARTEK 11:00-12:00
14. GRUSZKA ALEKSANDRA WTOREK 11:00-12:00
15. GRZESZAK MIKOŁAJ  PONIEDZIAŁEK 15:00-16:00
16. HEILER JACEK WTOREK 14.00-15.00
17. JAMROZIŃSKI WLADYSŁAW WTOREK 10:00-11:00
18. JASIŃSKA-DENST MARLENA ŚRODA 12:50-13:50
19. KABAT MIROSŁAW PIĄTEK 9:00-10:00
20. KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW ŚRODA  co 2ty. 17.30-18.30
21. KASPRZAK EDYTA ŚRODA 13:45-14:45
22. KOCUR BARTOSZ PONIEDZIAŁEK 9:00-10:00
23. KRAJEWSKA DOROTA CZWARTEK 10:00-11:00
24. KRAWCZYK MACIEJ ŚRODA 9.10-10.10
25. KRUSZYŃSKA BOŻENA PIĄTEK co 2ty. 15.30-16.30
26. KWIATKOWSKA ALICJA WTOREK 12:00-13:00
27. LASZKIEWICZ MARZENA CZWARTEK 14:40-15:40
28. LEŚ MARIUSZ ŚRODA co 2ty. 10.55-11.55
29. MAKOCHAN WIKTOR ŚRODA 14:00-15:00
30. MARCZAK JAKUB CZWARTEK 13:45-14:45
31. MECHLIŃSKA DOROTA CZWARTEK 10.00-11.00
32. MICHALSKA BARBARA ŚRODA co 2ty. 7.40-8.10
33. MIKOŁAJCZYK MARTA PONIEDZIAŁEK 14.30-15.30
34. MROZIŃSKA WANDA WTOREK 8.00-9.00
35. NALEPA-WRÓBLEWSKA RENATA ŚRODA 12.50-13.50
36. OLSZÓWKA MARCIN PONIEDZIAŁEK 13:45-14:45
37. OSTROWSKI RADOSŁAW WTOREK 10:00-11:00
38. OTŁOWSKA-BARANIECKA ELŻBIETA ŚRODA 11:00-12:00
39. PROCKA-PIASKOWSKA MONIKA ŚRODA 12:50-13:50
40. PTASZNIK AGNIESZKA PIATEK 12:00-13:00
41. RANOWICZ AGNIESZKA WTOREK 9.00-10.00
42. RATAJCZAK DARIUSZ PONIEDZIAŁEK co2ty. 17.15-18.15
43. REDO KATARZYNA ŚRODA co 2ty. 10.00-11.00
44. SMĘDRA SEWERYN PONIEDZIAŁEK 13:45-14:45
45. STĄCZEK MAŁGORZATA PONIEDZIAŁEK co 2ty. 9.15-10.15
46. STĘPNIAK PIOTR PONIEDZIAŁEK 9:15 - 10:15
47. STRZAŁBA HALINA WTOREK 9.00-10.00
48. SZCZEPAŃCZYK RENATA CZWARTEK 7.15-8.15
49. SZELES DAGMARA ŚRODA 9:05-10:05
50. SZKUDLAREK EWA WTOREK 11:00-12:00
51. ULIASZ MAŁGORZATA ŚRODA 14:40-15:40
52. WALKOWIAK-ZAJĄC EDYTA PONIEDZIAŁEK 12:00-13:13
53. WIECZOREK AGNIESZKA PONIEDZIAŁEK 14.45-15.45
54. WIECZOREK PAWEŁ WTOREK 10.55-11.55
55. WNĘK-SOSIALUK ANNA PONIEDZIAŁEK 10:00-11:00
56. WYSZOWSKA AGNIESZKA WTOREK 7.30-8.30
57. ZIELIŃSKA AGATA ŚRODA 13.55-14.55