L.p. Nazwisko i imię nauczyciela Dzień konsultacji Godziny konsultacji
1. AUGUSTYŃSKA MAŁGORZATA CZWARTEK 14.00-15.00
2. BĘDZIŃSKI GRZEGORZ PONIEDZIAŁEK co 2ty. 14.00-15.00
3. BŁAŻ MAŁGORZATA WTOREK 11.00-12.00
4. BORKOWSKA INGA WTOREK 9.00-10.00
5. CHODOROWICZ-GLEJZER SYLWIA PIĄTEK 7.20-8.20
6. DĄBROWSKI WOJCIECH PIĄTEK 7.20-8.20
7. DOMORADZKI PAWEŁ CZWARTEK 12.00-13.00
8. EKERT PRZEMYSŁAW PONIEDZIAŁEK 9.05-10.05
9. FOLC MARCIN ŚRODA 11.00-12.00
10. GAWLIK JOLANTA PONIEDZIAŁEK 11.00-12.00
11. GĄDEK ANETA ŚRODA 13.45-14.45
12. GŁOWACKA-KIJEK AGNIESZKA WTOREK 15.30-16.30
13. GMYREK ALEKSANDRA WTOREK 9.15-10.00
14. GRUSZKA ALEKSANDRA PONIEDZIAŁEK 8.00-9.00
15. GRZESZAK MIKOŁAJ  PONIEDZIAŁEK 14.45-15.45
16. HEILER JACEK WTOREK 14.00-15.00
17. JAMROZIŃSKI WLADYSŁAW CZWARTEK 9.10-10.10
18. JASIŃSKA-DENST MARLENA PIĄTEK 10.55-11.55
19. KABAT MIROSŁAW PIĄTEK 8.05-9.05
20. KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW ŚRODA  co 2ty. 17.30-18.30
21. KASPRZAK EDYTA WTOREK 8.00-9.00
22. KOCUR BARTOSZ WTOREK 14.40-15.40
23. KRAJEWSKA DOROTA CZWARTEK 12.55-13.55
24. KRAWCZYK MACIEJ ŚRODA 9.10-10.10
25. KRUSZYŃSKA BOŻENA PIĄTEK co 2ty. 15.30-16.30
26. KWIATKOWSKA ALICJA WTOREK 14.40-15.40
27. LASZKIEWICZ MARZENA CZWARTEK 15.20-16.20
28. LEŚ MARIUSZ ŚRODA co 2ty. 10.55-11.55
29. MAKOCHAN WIKTOR CZWARTEK 13.00-14.00
30. MARCZAK JAKUB PONIEDZIAŁEK 12.00-13.00
31. MECHLIŃSKA DOROTA CZWARTEK 10.00-11.00
32. MICHALSKA BARBARA ŚRODA co 2ty. 7.40-8.10
33. MIKOŁAJCZYK MARTA PONIEDZIAŁEK 14.30-15.30
34. MROZIŃSKA WANDA WTOREK 8.00-9.00
35. NALEPA-WRÓBLEWSKA RENATA ŚRODA 12.00-13.00
36. OLSZÓWKA MARCIN PIĄTEK 7.20-8.20
37. OSTROWSKI RADOSŁAW CZWARTEK 14.00-15.00
38. OTŁOWSKA-BARANIECKA ELŻBIETA PONIEDZIAŁEK 8,00-9,00
39. PROCKA-PIASKOWSKA MONIKA PONIEDZIAŁEK 14.00-15.00
40. PTASZNIK AGNIESZKA CZWARTEK 14.45-15.45
41. RANOWICZ AGNIESZKA PIĄTEK 9.00-10.00
42. RATAJCZAK DARIUSZ PONIEDZIAŁEK co2ty. 17.15-18.15
43. REDO KATARZYNA ŚRODA co 2ty. 10.00-11.00
44. SMĘDRA SEWERYN PONIEDZIAŁEK 14.40-15.40
45. STĄCZEK MAŁGORZATA PONIEDZIAŁEK co 2ty. 9.15-10.15
46. STĘPNIAK PIOTR CZWARTEK  11.10-12.10
47. STRZAŁBA HALINA WTOREK 9.00-10.00
48. SZCZEPAŃCZYK RENATA CZWARTEK 7.15-8.15
49. SZELES DAGMARA WTOREK 13.00-14.00
50. SZKUDLAREK EWA PONIEDZIAŁEK 14.45-15.45
51. ULIASZ MAŁGORZATA ŚRODA 15.30-16.30
52. WALKOWIAK-ZAJĄC EDYTA PONIEDZIAŁEK 9.15-10.15
53. WIECZOREK AGNIESZKA PONIEDZIAŁEK 14.45-15.45
54. WIECZOREK PAWEŁ PIĄTEK 10.55-11.55
55. WNĘK-SOSIALUK ANNA PIĄTEK  9.05-10.05
56. WYSZOWSKA AGNIESZKA WTOREK 7.30-8.30
57. ZIELIŃSKA AGATA PIĄTEK 13.55-14.55
Przewiń do góry