DZIEŃ DZIECKA W INTERNACIE „ JULIA”

W środę 1 czerwca 2022 r. z okazji Dnia Dziecka został zorganizowany wieczór kalamburów. Zagadki związane były z finansami i przysłowiami. Nie sprawiły naszym wychowankom żadnego problemu, ale za to przyniosły mnóstwo śmiechu i radości. I właśnie tej radości i uśmiechu życzymy na co dzień wszystkim małym i dużym dzieciom :-)

 

 


POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

20 kwietnia 2022 r. w Internacie „ Julia” odbyło się pożegnanie maturzystów. Dominika, Agata, Amelia, Marzenka, Szymon, Krzysztof, Antek, Mateusz i Patryk dziękujemy Wam za wspólne, przemiłe lata i życzymy Wam powodzenia w dalszym dorosłym życiu.

 

 


DZIEŃ KOBIET

Dnia 8 marca obchodziliśmy w Internacie „ Julia” Święto Kobiet. Wszyscy chłopcy ( Ci młodsi i starsi) nie zapomnieli złożyć pięknych życzeń oraz podarować każdej kobiecie piękną różę.

Dzień Kobiet.jpeg


WYSTAWA OBRAZÓW NASZEJ WIKTORII

Od 4 stycznia  w naszej jadalni w Internacie "Julia" możemy podziwiać obrazy wykonane przez naszą niezwykle utalentowaną wychowankę Wiktorię. Wiktoria rozwijaj swój talent! A my wszyscy trzymamy kciuki i życzymy aby kiedyś Twój talent mógł podziwiać cały świat.

 

 


Andrzejki w naszym Internacie


„Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze”

 

Andrzejki od dawna są tradycyjnym wieczorem wróżb, mającym magiczną moc i pozwalającym spojrzeć w przyszłość. Początkowo traktowano je bardzo poważnie i wróżby odprawiano indywidualnie, natomiast współcześnie to wspaniała okazja do dobrej  niezobowiązującej  zabawy. I taką właśnie zabawę zorganizowaliśmy w naszym Internacie „Julia” dnia 30 listopada 2021 roku dla Naszych wychowanków. Przyszłość przepowiadana była na wiele sposobów, a największą popularnością cieszyło się tradycyjne lanie wosku przez dziurkę od klucza, losowanie karteczek z imionami swoich przyszłych wybranków i ciasteczkowe wróżby. Mamy nadzieję, że wszystkie dobre przepowiednie się sprawdzą J

 

 

Andrzejki

 

 

Otrzęsiny

 

 

Zakwaterowanie

 

 

Przewiń do góry